KVĚTINY K NAROZENINÁM


KVĚTINY K NAROZENINÁM

Je určitě nádherným pocitem když vám nečekaně kurýr předá květinu od přátel, rodiny nebo od kolegů z práce k oslavě vašich narozenin.

Dnes se posílají textové zprávy, přání na Facebooku, vtipné přání na Instagramu a jiných sociálních sítí. Když však dostanete květinu v tento významný den třeba do práce, domů nebo dokonce na vás čeká v hotelovém pokoji na dovolené, je to uplně jiný pocit..... Člověk který vám kytičku se vzkazem poslal na vás opravdu myslí a záleží mu na vás, pocit radosti v tento den je pak tisícinásobně umocněný.

Kytice k narozeninám mohou být opravdu různé, míchané, klasické, designové nebo opravdu ohromující. Můžete kombinovat různé květy jako jsou růže, tulipány, lilie, karafiáty, gerbery a germínky, slunečnice nebo jakékoliv jiné sezónní nebo celoroční květy doplněné exotickou zelení a vzkazem s vašim osobním věnováním.

Květiny k narozeninám můžete objednat i na poslední chvilku a my je rádi doručíme v den vaší objednávky kamkoliv v České republice nebo následující den do více jak 120 zemí světa.

© 2017 Online květiny Jana. Powered by LaFlora.com.