O nás

Prostřednictvím našeho internetového květinářství onlinekvetinyjana.cz doručujeme jen čerstvé a kvalitní květiny ke všem příležitostem a téměř na jakékoliv místo.

Ke květinám doručujeme také kvalitní italská vína, květinové, dárkové a ovocné koše a krásné květinové aranže ve speciálním vodním balení.

Rádi vyhovíme Vašim individuálním požadavkům a proto nás neváhejte kontaktovat 

 

ROZVOZ KVĚTIN PO ČESKÉ REPUBLICE

Zajišťujeme doručování a rozvoz květin po celé ČR v den objednání. Objednávka pro doručení v den objednání v České republice je omezena do 16 hodin.

U nás najdete květiny pro každou příležitost. Pokud chcete své milé vyznat lásku, tak určitě zaberou osvědčené rudé růže. Když se chcete omluvit nebo jen zvednout náladu, tak zvolte jeden z našich oblíbených míchaných kytic. S námi vždy darujete úsměv, ať už zvolíte růže, gerbery, slunečnice nebo tulipány.

 

DORUČENÍ KVĚTIN DO ZAHRANIČÍ

Pošlete květinu z pohodlí domova po celém světě. Chcete udělat radost květinou v zahraničí? To pro nás není problém! Naše květinová doručovací služba zajišťuje doručování květin do zahraničí. U nás si beztarostně vyberete z různých druhů květin a poté si zvolíte jednu ze 120 zemí.

Můžete tak potěšit své blízké v Austrálii, Kanadě, Francii, Německu, Irsku, Španělsku, Spojených státech , Velké Británii, Slovensku, Chorvatsku, Slovinsku, Maltě nebo jinde ve světě. Doporučujeme květiny objednat minimálně den před požadovaných dnem doručení. Můžete si následně vybrat dopoledné nebo odpolední doručení mezi 8 a 20 hodinou. Ceny květin jsou stanoveny podle vybrané destinace.

OKJ_prodejna
© 2017 Online květiny Jana. Powered by LaFlora.com.