Časté dotazy

  • Online Květiny Jana?

Specializujeme se již několik let hlavně na květinový servis prostřednictvím internetového květinářství garantující doručení květin téměř do všech koutů světa. Udělejte tak radost všem, na kom Vám záleží. Nabízíme doručení květin a dárků do 3 hodin kamkoliv v ČR a následující pracovní den do více jak 120 zemí světa.

 

  • Jak si mohu květiny objednat?

Květiny můžete objednávat 24 hodin denně přes náš portál onlinekvetinyjana.cz. V pracovní dny od 900 - 1800 Vám rádi poradíme i telefonicky na T: +420 771 170 120. Rozvoz květin zajišťujeme denně do 3 hodin kamkoliv v české republice a následující pracovní den do zahraničí. Květiny doručujeme do 2000 nebo dle individuální dohody na soukromé, korporátní a společenské adresy. 

 

  • Do kterých oblastí rozvážíte květiny?

Květiny rozvážíme po celé ČR a do více jak 120 zemí světa. Vaše květiny doručíme do 3 hodin od objednání. Nabídka dopravy je cenově i časově rozdělená, dle tabulky v sekci doprava. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat emailem na info@cityflora.cz nebo telefonicky na +420 608 771 853. Květiny můžete poslat do restaurací, hotelů, nemocnic, porodnice, do firem nebo na jakoukoliv soukromou adresu.

 

  • Jakou mám jistotu, že moji květinu doručíte včas?

Garantujeme doručení každé květiny v co nejkratší možný termín od Vaší objednávky. Jakmile náš systém přijme Vaši objednávku, začne náš tým okamžitě pracovat na Vaší objednávce. Obdržíte potvrzení objednávky emailem a další potvrzení, jakmile bude Vaše objednávka doručena.

 

  • Nemám platební kartu. Můžu u Vás zaplatit i jiným způsobem?

Akceptujeme různé možnosti platby. Pokud nemáte platební kartu, můžete zaplatit standardním bankovním převodem, prostřednictvím PayPal, Google Pay..

 

  • Systém nepřijal moji objednávku. Nedaří se mi zaplatit, co mám dělat?

Kontaktujte nás obratem a rádi Vám poradíme a pomůžeme najít vhodné řešení.

© 2017 Online květiny Jana. Powered by LaFlora.com.