Kam doručujeme?

 

CESKA REPUBLIKA                             ZAHRANICI

Naše online květinářství zajišťuje nejrychlejší doručování a rozvoz květin po celé ČR v den objednání a do více jak 120 zemí světa do druhého dne. Z naší nabídky květin online najdete květiny pro každou příležitost. Pokud chcete své milé vyznat lásku, tak určitě zaberou osvědčené rudé růže. Když se chcete omluvit nebo jen zvednout náladu, tak zvolte jeden z našich oblíbených mixů květin. Našim prostřednictvím darujete určitě vždy úsměv a lepší náladu, ať už zvolíte růže, gerbery, slunečnice nebo tulipány. Donášku květin vám zajistíme tentýž pracovní den kdekoliv v české republice u všech objednávek uskutečněných do 1600 hod. Objednávky rozvozu květin na víkend a státní svátek lze uskutečnit poslední pracovní den před požadovaným dnem doručení. V případě individuálního požadavku nás prosím kontaktujte. Uděláme vše proto abychom vám vyhověli.


Květiny doručujeme do všech koutů České republiky v den objednávky 365 dní v roce.

Rozvoz květin mimo Prahu garantujeme v den objednávky u všech objednávek přijatých nejpozději do 1600 hodin

Květiny doručíme o víkendu a ve státní svátky u všech objednávek přijatých nejpozději v pátek do 1600 hodin nebo poslední pracovní den před státním svátkem.

  


Květiny do více než 120 zemí světa

Prostřednictvím naší partnerské sítě jsme schopni Vám zajistit doručení květin Vašim obchodním partnerům, rodině, přátelům, milovaným ve více než 120 zemí světa.

Doručení květin v zahraničí garantujeme následující pracovní den a v sobotu u všech objednávek uskutečněných nejpozději do 1600 hodin předcházející pracovní den.

Cena doručení do zahraničí 399 Kč vč. DPH

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.