Často kladené otázky

  • Kdo je provozovatelem internetového květinářství Online Květiny Jana?

 

Provozovatelem je City Flora s.r.o. ve spolupráci s květinářstvím City Flora v Praze 1 - Nové město, Vladislavova 3. Specializujeme se již několik let hlavně na květinový servis prostřednictvím internetového květinářství garantující doručení květin téměř do všech koutů světa. Udělějte tak radost všem na kom Vám záleží. Nabízíme doručení květin a dárků do 3 hodin v Praze, v den objednávky kamkoliv v ČR a následující pracovní den do více jak 120 zemí světa.

  • Jak si mohu květiny objednat?

 

Květiny můžete objednávat 24 hodin denně přes náš portál onlinekvětinyjana.cz. V pracovní dny od 9:00h - 18:00h Vám rádi poradíme i telefonicky na +420 777 913 777 nebo +420 776 061 970. Rozvoz květin zajišťujeme denně do 3 hodin v Praze, v den objednávky do ostatních částí ČR a následující pracovní den do zahraničí. Květiny doručujeme do 20:00h nebo dle individuální dohody na soukromé, korporátní a společenské adresy. 

  • Do kterých oblastí rozvážíte květiny?

 

Květiny rozvážíme po celé ČR a do více jak 120 zemí světa. V Praze umíme vlastními kurýry doručit Vaše květiny do 3 hodin od objednání. Nabídka dopravy je cenově i časově rozdělená, dle tabulky v sekci doprava. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat emailem na info@onlinekvetinyjana.cz nebo telefonicky na +420 777 913 777. Květiny můžete poslat do restaurací, hotelů, nemocnic, porodnice, do firem nebo na jakoukoliv soukromou adresu

  • Jakou mám jistotu, že mojí květinu doručíte včas?

 

Garantujeme doručení každé květiny v co nejkratší možný termín od Vaší objednávky. Jakmile náš systém přijme Vaší objednávku, začne náš tým okamžitě pracovat na Vaší objednávce. Obdržíte potvrzení objednávky emailem a další potvrzení jakmile bude Vaše objednávka doručena. V případě záměny barvy nebo druhu některých květů z důvodu dotupnosti nebo sezónnosti budeme Vás neprodleně informovat.

  • Nemám platební kartu. Můžu u Vás zaplatit i jiným způsobem?

 

Akceptujeme různé možnosti platby včetně hotovosti. Pokud nemáte platební kartu, můžete zaplatit standardním bankovním převodem, prostřednictvím PayPal nebo hotově našemu kurýrovi nebo v naší kamenné prodejně. Pokud potřebujete poradit, volejte +420 777 913 777.

  • Systém nepřijal mojí objednávku. Nedaří se mi zaplatit, co mám dělat?

 

Kontaktujte nás obratem a rádi Vám poradíme a pomůžeme najít vhodné řešení.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.