Direct2florist

Square.direct2ForistLogo1

 

 Direct2florist rozšiřuje své služby do České republiky

Díky nové spolupráci se společností City Flora mohou nyní zákazníci Direct2florist posílat květiny i do České republiky.

Květinářství City Flora se nachází v samém srdci hlavního města České republiky. Již přes 15 let se specializuje na veškerou vazbu mbuy-direct-local-florists-worldwideoderních i tradičních kytic, hotelových a korporátních aranžmá, svatebních a smutečních květin a věnců.

Kromě řezaných a sezónních květin v prvotřídní kvalitě, dortů, balónků, ovocných košů a jiných dárkových předmětů lze kamkoliv v České republice doručit také víno nebo čokoládu, což společně s kyticí tvoří ideální dárek ke každé příležitosti.

Květinářství City Flora nabízí doručení květin v den objednávky do všech koutů ČR a to buď přímo, nebo prostřednictvím více než 200 prověřených partnerských květinářství.

Zákazníci Direct2florist mohou díky této spolupráci posílat květiny například z Londýna do Liberce, z Paříže do Prahy nebo z Brisbane do Brna.

 

Dokonalé partnerství

Díky nejrozsáhlejší síti partnerských květinářství v České republice a možností doručení květin v den objednávky od pondělí do soboty se společnost City Flora stala pro Direct2florist dokonalým partnerem.

 Navíc má City Flora rozsáhlé zkušenosti se zahraničními zákazníky, kteří chtějí posílat květiny do České republiky. Zákazníci oceňují zejména fakt, že zaměstnanci hovoří plynně nejen česky a slovensky, ale také několika světovými jazyky, jako je angličtina, němčina, ruština nebo dokonce arabština.

 „Je nám potěšením, že můžeme expandovat do České republiky s takovým partnerem," říká Simon Stirling, generální ředitel, Direct2florist. „City Flora je spolehlivým a zkušeným partnerem, který společně se svými více než 200 partnerskými floristy v celé zemi dodává překrásné květiny na téměř jakoukoli adresu opakovaně a spolehlivě. Je skvělé, že naši zákazníci mohou nyní posílat květiny z Velké Británie do České republiky - nebo z jakékoliv jiné země – a potěšit své blízké prostřednictvím místního květinářství.“

 A konečně - až budete posílat květiny do České republiky, mohlo by Vás zajímat, že národní květinou je růže!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.